• Z wizytą w Technikum Ekonomicznym

• Klasy ósme uczestniczyły w Tygodniu Zawodowca, który odbywał się w Technikum Ekonomicznym nr 8 w Warszawie.

Między innymi mogliśmy wysłuchać wykładu przedstawiciela Biura Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Uczniowie wzięli udział w konkursie „Mistrz klawiatury”.

Czołowe miejsca zajęli: Natan Górnicki (8a), Adam Bogdanowicz (8b) – I miejsce; Piotr Paśnicki (8a), Eliza Górska (8b) – II miejsce i Maksymilam Shumylo (8a), Filip Drohomirecki (8b) – III miejsce. Zwycięzcom gratulujemy.

• Spotkanie z pisarką

• Uczniowie klas 4,5,7 wzięli udział w spotkaniu z pisarką Anną Onichimowską. Autorka, czytając fragmenty swoich książek,  przeniosła nas w inny wymiar rzeczywistości. Po spotkaniu można było nabyć książki wraz z dedykacją i autografem autorki.

• Spotkanie z autorem książek

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły udali się w gościnne progi Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Łazarskiego, przy ul. Czerniakowskiej 38a. We wtorek spotkanie z uczniami klas 6a, 6b, 4a, i 7a prowadził pan Marcin Kozioł, który jest autorem książek dla dzieci i młodzieży, m. in. serii „Detektywi na kółkach” i „Wombat Maksymilian”. Tematem dzisiejszego spotkania była „Szalona historia komputerów”. Pan Marcin Kozioł przedstawił prezentację dotyczącą tego tematu, przyniósł również wiele eksponatów, które dzieci mogły obejrzeć z bliska. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, po którym chętni mogli zakupić książki i zdobyć autograf autora.

• 5a w Centrum Wielokulturowym

• Klasa 5a wzięła udział w zajęciach na temat granic - prywatnych, politycznych; o granicach Polski dawniej i dziś  w Centrum Wielokulturowym przy ul. Jagiellońskiej.

• Finał "Czwartków Łyżwiarskich".

• Nasza szkoła wzięła udział w kolejnej edycji "Czwartków Łyżwiarskich", które odbywały się od grudnia do lutego. Reprezentowało nas ponad 20-tu uczniów. W klasyfikacji międzyszkolnej nasi uczniowie zajęli 3 miejsce. Odnieśli też sukcesy w rywalizacji indywidualnej. W swoich kategoriach wiekowych zajęli trzy pierwsze miejsca i jedno drugie.