• Warsztaty detektywistyczne i chemiczne

     • Oto jak uczą się, bawiąc uczniowie klasy 1A podczas warsztatów  detektywistycznych i warsztatów chemicznych. Może to następcy Sherlocka Holmsa  lub przyszli laureaci Nagrody Nobla w dziedzinie chemii ? Kto wie …

     • Mokotowskie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych

     • W poniedziałek nasi reprezentanci uczestniczyli w Mokotowskich Mistrzostwach w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Pogoda dopisała, humory też. Pola Mokotowskie wyglądały przepięknie w słoneczny wrześniowy dzień. Dziękujemy naszym biegaczom we włożony wysiłek i godne reprezentowanie szkoły.

     • Fundacja Bez Wizy

     • W ramach konkursu:

      Upowszechnianie kultury i sztuki na terenie Dzielnicy Mokotów poprzez edukację kulturalną dzieci, młodzieży i dorosłych oraz produkcję i prezentację wydarzeń artystycznych ze wszystkich dziedzin sztuki ogłoszonym przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy - Dzielnica Mokotów

      Fundacja Bez Wizy realizuje projekt:

      Teatry przyjemne i pożyteczne

      Klasa VII a weźmie udział w warsztatach artystycznych zwieńczonych teatralną premierą.

      Spotkania prowadzą wykwalifikowani edukatorzy i zawodowi aktorzy. Biorąc udział w interaktywnych zajęciach uczniowie z widzów staną się twórcami. „Odtwarzając” role aktorów na własnej skórze poznają, jak ogromne znaczenie ma wyobraźnia, gest, mimika. Dzieci wykonają części kostiumów historycznych i program spektaklu z zaproszeniem na premierę całej społeczności szkolnej. Odwiedzą Zamek Królewski w Warszawie.

      A efektem końcowym będzie udział młodzieży w przedstawieniu przygotowanym wspólnie z aktorami Teatru Atlantis: "I śmiech niekiedy może być nauką...", na który zapraszamy uczniów szkoły.