• Warsztaty w Muzeum Azji i Pacyfiku

• Uczniowie 4a uczestniczyli w warsztatach „Kropka po kropce jak Aborygeni”. W pierwszej części dowiedzieli się wielu ciekawych informacji o Australii i jej mieszkańcach. Druga część była bardziej praktyczna. Każde dziecko malowało wzór na bumerangu.

Po skończonych warsztatach zwiedziliśmy wystawę związaną z Azją i Pacyfikiem.

Wystawa i warsztaty były super.

• Lekcja programowania

• Klasa 4a brała udział w warsztatach programowania "Inteligentne miasto". Dzieci bardzo chętnie i bardzo sprawnie wykonywały polecenia prowadzących zajęcia. Ich zaangażowanie i pomysłowość zaskoczyły wszystkich.

• Kiermasz jesienny

• 25 października odbył się kiermasz jesienny. Stoły na stoiskach uginały się od pysznych słodkości i wyrobów artystycznych. Kiermasz cieszył się ogromnym powodzeniem. Udało się zebrać bardzo dużą sumę: 1948.65 zł! Pieniądze zostaną przeznaczone zgodnie z planem na cymbergaja.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w zorganizowanie kiermaszu:

uczniom i ich rodzicom za przygotowanie słodkości,

wszystkim, którzy rozstawiali i sprzątali stoiska przed i po kiermaszu,

uczniom i nauczycielom którzy stworzyli ozdoby, zakładki,

uczniom, którzy obsługiwali stoiska i liczyli zebrane pieniądze,

Radzie Rodziców za owoce i pomoc przy stoiskach,

uczniom, którzy przynieśli fanty na loterię.

Dziękujemy!

• 6a w Muzueum Pałacu w Wilanowie

• Klasa 6 a wzięła udział w lekcji muzealnej na temat króla Jana III Sobieskiego i jego czasów. Pani przewodnik przybliżyła nam postać władcy, jego zasługi oraz historię powstania pałacu i muzeum w Wilanowie.