• Konkurs Omnibus

     • Dyrektor Szkoły Podstawowej

      Nauczyciele i wychowawcy klas II i III

      warszawskich szkół podstawowych

       

      ETAP FINAŁOWY

       

      Przypominamy uczniom klas drugich i trzecich biorącym udział w XIII edycji Mokotowskiego X Międzydzielnicowego Konkursu Wiedzy „OMNIBUS – wiem … prawie wszystko”, że ETAP FINAŁOWY konkursu odbędzie się 6 marca (środa) 2024 r., godz. 13.00 w Szkole Podstawowej nr 260 im. Jana Matejki, ul. Zakrzewska 24b, w Warszawie.

       

      Czas trwania konkursu 45 minut.

       

      Przewidywany harmonogram konkursu:

      1. Ogłoszenie wyników na stronie internetowej SP nr 260 – 8 kwietnia 2024 r.

      2. Odbiór nagród – w SP nr 260. Termin: 8 maja (środa) 2024 r., godz. 13.00.

       

       

      Organizatorki                                                                                                         Dyrektor SP nr 260

      Nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej                                                                 Agnieszka Kania

     • Wycieczka na mecz Legii Warszawa⚽

     • W niedzielę grupa uczniów zebrała się pod szkołą by pod opieką nauczycieli WF, panów Włodarskiego i Wierzbickiego udać się na ulicę Łazienkowską. Po raz kolejny wspólnie oglądaliśmy mecz i dopingowaliśmy Legię. Tym razem rywalem była Puszcza Niepołomice. Spotkanie zakończyło się remisem, z czego zadowoleni nie byliśmy, za to z całej wycieczki i emocji przeżywanych na stadionie już tak!

     • Bal karnawałowy

     • W piątek 9 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Piękne, kolorowe dekoracje wykonali Rodzice naszych uczniów. W rolę DJ-a wcieliła się Pani Monika ze świetlicy. 

      Szczególne wyróżnienie za aktywny udział w organizowaniu zabawy podczas balu karnawałowego w każdej grupie wiekowej oraz za atrakcyjne animacje dla najmłodszych otrzymują uczennice klas ósmych:

      Alena, Ala, Oliwia, Helena, Ola, Gabrysia, Julia i Malwina. 

      zdjęcia: Piotr Włodarski. 

     • Popołudnie filmowe🍕

     • Dnia 1 lutego uczniowie klasy 5a wraz z wychowawcą spotkali się na Popołudnie Filmowe. Siedząc na kocach wśród pluszaków jedli pizzę i oglądali film "Kevin sam w domu". Wszyscy bardzo dobrze się bawili. Wiosna kolejne spotkanie.