• 🚲Rowerowy Maj🛴

• To już kolejny rok, kiedy nasza szkoła uczestniczy w akcji Rowerowy Maj. Promujemy zdrowe życie naszych uczniów. Pogoda dopisuje, dzieci bardzo chętnie uczestniczą w akcji. Przyjeżdżają na własnych rowerach, rolkach, deskorolkach i hulajnogach. Rowerowy maj to nie tylko nagrody materialne, kampania wpływa przede wszystkim na kształtowanie pozytywnych nawyków transportowych, promuje zdrowy styl życia i wspiera samodzielność dzieci.

• Projekt "Dzień baśni".

• Uczniowie klasy 4a wzięli udział w projekcie Dzień baśni.

Tego dnia każdy był inną postacią z baśni i opowiadał o swoich losach.

Uczniowie zaprezentowali nie tylko wyjątkowe przebrania, ale też wspaniale weszli w rolę wybranych postaci i chętnie udzielali wywiadów.

Wiedzę o baśniach wykorzystali również w konkursie Znawcy baśni, w którym

1 miejsce zajęła Joanna Pawelec,

2 miejsce zdobył Wiktor Pałka,

a 3 Ignacy Babiuch.

Wyróżniona została Wiktoria Stępniewska z klasy 4b.

Gratuluję i dziękuję za tak wspaniały udział w projekcie. Iwona Misiek

• Projekt "Współcześni bogowie greccy".

• Klasy 5a i 5b na języku polskim wzięły udział w mitologicznym projekcie Współcześni bogowie greccy.

Uczniowie przedstawili swoje wizje na to, jak dziś ubieraliby się bogowie i jakie mieliby atrybuty.

Swoją wiedzę o mitologii sprawdzili w quizie mitologicznym, w którym zwyciężyli:

Dawid Górnicki 1 miejsce

Yaroslav Płaksa 2 miejsce

Tymon Domagała 3 miejsce.

Gratuluję zwycięzcom oraz dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie.

Iwona Misiek

• Fotograficzny konkurs Zwiastuny Wiosny🌷

Wyniki:

I Miejsce – Dawid Górnicki klasa 5a

II miejsce – Szymon Stępień klasa 1a

III miejsce – Mateusz Juszczak-Glot klasa 6a   i  Wiktoria Leska klasa 7b

Zwycięzcom gratulujemy

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie🌼

• Integracja kl 7a

• 29. kwietnia Uczniowie klasy 7a wybrali się na zabawę integracyjną Paintball Laserowy w LaserCamp w Piasecznie. Każdy gracz został wyposażony w kamizelkę taktyczną zawierającą czujniki trafień i mikroprocesor. Karabinek automatyczny UZI i karabin M3 zapewniły wiele emocji. Najważniejsze było jednak wspólne działanie grupowe. W czasie oczekiwania na swoją rozgrywkę Uczniowie mogli zagrać w piłkarzyki. Zabawa była wyśmienita.