• Dzień Matki

• Z okazji Dnia Matki uczniowie klasy 2b dziękują wszystkim Mamom za to, że są !!!

Niech nasza wdzięczność i miłość będą dla Was najpiękniejszym prezentem.

• Dzień Świetlic Polskich

• 16 maja w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Świetlic Polskich. Tego dnia przypadało także Święto Niezapominajki Polskiej.

Uroczystość rozpoczęła przemówieniem pani dyrektor Agnieszki Dymyńskiej oraz pani kierownik świetlicy Marzeny Chmielewskiej-Kijo.Uczniowie oraz nauczyciele ubrali się w tym dniu na niebiesko aby podkreślić szacunek do natury i ważną rolę ekologii na co dzień.

Dzień Świetlic Polskich był wspaniałą okazją do integracji naszej mokotowskiej społeczności. Przywitaliśmy uczniów i nauczycieliz Mokotowskich Świetlic szkolnych. Odwiedziły nas delegacje ze Szkół Podstawowych nr 98, 85, 191 oraz  212. Dla naszych gości reprezentantki z klasy 3a i 1b przygotowały występ wokalno-taneczny. Klasa 2b, jako gospodarz uroczystości, przygotowała z wychowawcami stoiska, przy których można było własnoręcznie wykonać bransoletki, pracę plastyczną, tatuaż oraz zasadzić niezapominajkę.

• Egzamin Ósmoklasisty.

• W dniach 23-25 maja Uczennice i Uczniowie przystępują do Egzaminu Ósmoklasisty.

Życzymy Wam, żeby lata nauki zaowocowały dobrymi wynikami, abyście mogli kontynuować zdobywanie wiedzy w wybranej szkole średniej. Powodzenia!

• Rozdanie nagród w konkursie OMNIBUS 2022-2023

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się dnia 30 maja 2023r (wtorek) o godzinie13.00 w Szkole Podstawowej nr 260 w Warszawie ul. Zakrzewska 24B.

Zapraszamy uczniów klas 2-3 szkół podstawowych, którzy brali udział w Konkursie OMNIBUS 2022-2023 i zajęli miejsca 1-3 oraz uczniów wyróżnionych wraz z nauczycielami koordynatorami.

Wyniki konkursu OMNIBUS 2022-2023 na stronie naszej szkoły oraz Facebooku.

Do zobaczenia😊.